Про організацію
МГО “МОНОЛІТ” – це вишколи
Одне з головних завдань організації це – національно-патріотичне виховання. І ми досить серйозно ставимося до цієї мети. Навіть занадто. З початку створення організації було проведено декілька десятків вишколів та сотні тренувань у різних осередках. Наша мета – підготувати сильного та розумного патріота.
На вишколах члени організації та всі бажаючі мають змогу пройти курси військової тактики, маскування, штурмового альпінізму, рукопашного та ножевого бою, виживання, медицини та ідеологічної підготовки. Серед тих, хто вишколювався з нами близько двох десятків були чи є в зоні АТО, серед них половина є членами організації.
01
МГО “МОНОЛІТ” – це побратимство
В нашій організації можна відчути плече побратима, яке підтримає і не дасть впасти. Одне з головних наших принципів – один за всіх та всі за одного, адже ми єдиний організм, де кожен працює у своєму органі на благо всього тіла.
Ми підтримуємо побратимів з інших організацій та рухів, підтримуємо воїнів АТО. Підтримка – це те, що тобі дасть організації. Це побратими, які стоятимуть за твоєю спиною. Честь та вірність – наш девіз!
02
МГО “МОНОЛІТ” – це волонтерство
Активно волонтерством організація почала займатися з січня 2015 року. Тоді ми в основному допомагали бійцям, які належали організації та тим, хто проходив з нами пліч-о-пліч випробування на вишколах. Спочатку це було у відповідальності Проводу. Згодом було створено волонтерський відділ, який очолила посестра Мавка. Всі повноваження було передано її відділу.
За час функціонування ми змогли передати в АТО речей на загальну суму більше 100 тис гривень. В основному це теплі речі, форма, екіпірування, тепловізор, аптечки та дитячі малюнки. Допомога надавалася нашим бійцям та підрозділам, які її потребували.
03
МГО “МОНОЛІТ” – це громадсько-політична діяльність
Ми займаємо активну громадську позицію. Більша частина організації брала активну участь на Майдані. Ми були і на першому розгоні Майдану, і під Києво-Святошинським судом, і на Грушевського в колоні ПС. Різні осередки регулярно проводять заходи в честь Небесної Сотні, Голодомору, а також акції соціальної реакції.
Ми підтримуємо політв’язнів. Ходимо в суди та на марші їх підтримки. Організовуємо заходи в підтримку бійців АТО та долучаємося до співпраці з іншими організаціями. На місцевих виборах 2015 року.
04
МГО “МОНОЛІТ” – це спільне дозвілля
Організація завжди піклується про дозвілля наших членів. Ми влаштовуємо виїзди в різні місця, такі як Бандерштат, Крути, Холодний Яр та інші. Разом святкуємо державні свята та дні народження. Тримаємося поруч коли хтось потрапляє в біду чи йому потрібна допомога. Побратимство не на словах, а на справі.
Крім того, ми організовуємо тренування та долучаємося до спортивних та культурних заходів. Надалі в нас ще багато різних проектів, але про це все згодом.
05