Для тих, хто хоче знати правду про сьогоднішні події на Арсенальній, ми підготували дві заяви. Перша – офіційна позиція організації, друга – безпосередні свідчення учасника подій.

“Сьогодні ми на собі в черговий раз відчули гусениці пропаганди. Зранку наші активісти зібралися на Арсенальній для патрулювання вулиць на наявність ватних елементів. Близько 10 години один з наших активістів помітив на жіночці років 50 колорадську стрічку. Він не став, якби цього хотіли б кремлівські ЗМІ, власноруч її зривати, а покликав працівників поліції, в цей час на нього з кулаками налетів один з ватних персонажів. Але за нього заступився голова Броварського осередку організації і дав достойну відповідь, за що був затриманий працівниками поліції, а ватніка відпустили. Виявивився він 1954 року народження.

В цей же час прокремлівські ЗМІ, такі як NEWSONE, ШарийНЕТ, Київ time, depo.ua, TSN.ua, Українська правда спочатку поширили неправдиву інформацію про якусь там спробу прориву кордону, а потім і про побиття літнього чоловіка. В коментарях видно, що чимала кількість людей сприйняли ці новини як “побиття ветеранів Другої свотової неонацистами в центрі Києва”. Українські ЗМІ нагло і підло грають на руку нашому ворогу. Вчора вони розповідали про АТО, сьогодні про “побиття в центрі”. І нема гарантій, що скажуть ці ЗМІ якщо РФ нападе на Україну. Чи вони єднатимуть народ у боротьбі за спільне майбутнє чи вони розвалять інформаційний фронт і бойові дії стануть лише формальними?

Розумію, що навряд ці ЗМІ дадуть коментарі, але ми хочемо щоб українці задумалися про те, що ллється з екранів телевізорів та інтернету. Все потрібно перевіряти, якщо вас не влаштовує роль м’яса в інформаційній війні.”

Голова організації Руслан Микула

“Українські ЗМІ та поліція знову показали свою справжню суть. Що насправді відбувалось сьогодні в Києві?

Всі ЗМІ пишуть про те що я нібито проривав оточення поліції, за що і був затриманий. Ось що відбувалось насправді: я разом з побратимами з МГО “Моноліт 1044” помітили жінку з колорадською стрічкою, і відразу покликали поліцію для її вилучення, в цей момент на мого побратима накинулась проросійська мразота з кулаками і криками “фашисти”, на що я миттєво зреагував і дав йому відсіч. Після чого мене почали заламувати і душити особи в формі і нашивками “поліція”. Після двох годин у Печерському райвідділку мене відпустили.

Постає питання кого ж підтримує наша “нова поліція” проросійські чи українські сили? Подяка побратимам з МГО “Моноліт 1044″ та депутату Володимиру Бохняку за те що прийшли вчасно на допомогу.”

Голова Броварського осередку організації Антон Мотовиловець

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
32 ⁄ 4 =


shares
Scroll Up