15-17 вересня у лісах повстанської слави біля села Мигалки Бородянського району відбувся вишкіл для 40 юнаків та дівчат з різних куточків Київської області.

Вже втретє на цьому місці МГО «Моноліт 1044» проводить вишкіл не тільки з метою фізичного і духовного загартування молодого покоління українців, а і вшановуючи бійців УПА, які загинули тут в далекому 1944 році в нерівному бою з військами НКВС. Цього року захід «Мигалки-2017. Місце повстанської слави» вперше відбувся за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської ОДА.

Протягом вихідних молодь мала змогу удосконалити свої знання та навички з виживання, саперної справи, теоретичних знань про зброю, тактичної та цивільної медицини. Крім того, в програму входила інтенсивна фізична підготовка. Учасники вишколу долали смугу перешкод, здійснювали марш-кидок та тренувалися у спарингах. Всі отримані знання та вміння молодь закріпила під час гри в пейнтбол.

«Для нашої організації «Мигалки-2017» – це черговий крок вперед, адже ми вперше наші ініціативи отримали підтримку обласної влади. Більше того, ми протестували нову систему виховання молоді та нові можливості перевірки якості проведених навчань. Нам є ще над чим працювати, щоб кожен захід був максимально ефективним та цікавим», – говорить голова МГО «Моноліт 1044» Руслан Микула.

«Три дні вогнищ і бесід, три дні марш-кидків та смуг перешкод, три дні яскравих емоцій та шалених вражень, три дні цікавезного спілкування та дискусій. Це були дні, що точно змінюють тебе і світ навколо!», – ділиться враженнями учасниця вишколу Тетяна Ключник.

У листопаді МГО «Моноліт 1044» за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання планує провести захід «Національна політична академія – школа лідера»

(с) За матеріалами КОДА

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
9 × 25 =


shares
Scroll Up