“Публічна дискусія з приводу доцільності так званого “параду рівності” назавжди розвіялася, ми побачили справжнє обличчя брехливих правозахисників, які захищають права лише певної групи людей. При тому, відкрито плюючи на права звичайних киян, звичайних працівників, звичайних людей, які не могли пройти в центрі Києва додому чи на роботу. Якщо всі люди рівні, то чому ці рівніші за інших? Хіба це справдливість? Наша організація не могла стояти осторонь подібної провокації грантожерів і стала на захист традиційних цінностей.” – заявив заступник голови “Моноліту 1044” з питань пропаганди.

Нагадаємо, що 18 червня в центрі Києва представники ЛГБТ-спільнот провели так званий марш рівності. “На початку підготовки до параду розумової і фізичної неповноцінності, нам демонстрували сучасну техніку поліції та нацгвардії, що потім змусило мене і однодумців задуматися: а чи справді це мусив бути парад веселкових пацієнтів? На протидію різнокольоровим прийшла незначна кількість націоналістів. Ганебна і печальна картина, коли борці за традиційну сім’ю та здоровий глузд (своєю малою кількістю) здавалися меншиною. Спорядження спецпризначенців поліції (тих хто оточував натуралів) було серйозне, але тим часом смішно виглядало, адже активісти не мали жодних засобів прямої протидії. Через брак наших сил педики все ж пройшлись столицею, обійшовши КНУ ім. Тараса Шевченка десятою дорогою, цим самим не давши голубятні сплямити честь Тараса Григоровича.”, – додає Дмитро.

Як ми бачимо насправді марш рівності – це звичайний гей-парад з блек-джеком та… педирастами. Крім того, серед них є і відверті сепаратисти, які сьогодні “смокчуть” карман європейських платників податків, а завтра готові будуть “посмактити” й кремлівські кармани. Так звані “захисники прав” кожного українця зневажають українське. Фото в підтвердження нижче:

Світлина від Кирила Бабенцова. Світлина від Кирила Бабенцова.

На останок Дмитро додає: “Але все ж, якщо відроджуючи Україну ми не збережемо свою традиційну ідентичність, то ми втратимо своє існування. Зупиняючи нас поліцією – вони не зупинять визвольно-бойовий дух. Також, хочу звернути увагу на те, як злагоджено працювали активісти всіх релігійних конфесій і віросповіданнь на цій акції. Надіюсь, що це об’єднання буде не тільки на подібних акціях, а й у постійній боротьбі за визволення України від ворогів.”

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
16 − 13 =


shares
Scroll Up