В смт Іванків на Київщині, пройшов черговий загальний вишкіл нашої організації “17 мікрорентген”. З 9 по 11 червня учасники з різних куточків України, а саме з Київщини(в тому числі два представника ВГО Сокіл), Житомирщини, Вінниці та Дніпра, мали змогу пройти військову підготовку, брати участь у футбольному матчі та смолоскипному марші, вшанувати загиблого бійця російсько-української війни Олега Габорака.

Серед навчальних дисциплін проходили такі, як військова тактика, в тому числі пересування і зачистка, вогнева підготовка, поводження зі зброєю, скелелазіння, психології, самозахисту, проходження смуги перешкод, а також лекції з історії Другої світової та соціально-економічної тематики.
10 червня учасники зіграли товариський матч з депутатським корпусом Іванківської райради, а увечері провели марш, вшанувавши Олега Габорака.
11 червня відпрацьовувалася фізична підготовка у вигляді марш-кидка та смуги перешкод.

Велика подяка у підготовці до заходу Володимиру Кобизському, депутату Київської облради Ігорю Сабію, приватному підприємцю Руденку Миколі Івановичу, а також особлива подяка депутату Іванківської райради Олегу Береговому, який допомагав на всіх етапах підготовки та проведення всіх заходів в рамках вишколу. Подяка інструкторам-побратимам Арні, Давиду, Кобрі та БігМаку.

 

 

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
50 ⁄ 25 =


shares
Scroll Up