4 червня в селі Мигалки на Київщині відбулися вшанування бійців УПА, які загинули тут в далекому 1944 році в нерівному бою з військами НКВС. Крім того, згадали  загиблого бійця російсько-української війни Олександра Тищенка. Підготовку  заходу взяла на себе організація МГО “Моноліт 1044”, яка долучила до підготовки місцевий спортклуб “Сармат”, сільську раду та бородянських свободівців. Разом вдалося впровадити новий формат вшанування – згадувати подвиг, чин та славу, а не згадувати полеглих як жертв долі.

Було присутньо дуже багато гостей. Серед них староста села Лідія Корякіна, голова Пісківської ОТГ Анатолій Рудніченко, голова КОО ВО “Свобода” Ігор Сабій, голова КОО “Легіон Свободи” Ігор Домбровський, голова БРО ВО “Свобода” Людмила Близнюкова, голова організації МГО “Моноліт 1044” Руслан Микула та його заступник Валерій Литвиненко та інші. Крім того, були присутні люди які з перших днів займалися облаштуванням даного меморіального комплексу – пан Куліш та кіборг Олександр Животовський.

Під час виступу, голова МГО “Моноліт 1044” Руслан Микула сказав, що ми знаходимося в тій частині спіралі історії в якій були в 1939-1941рр, 1917-1921рр та навіть 1654, коли відбулася Переяславська рада. Україна знаходиться в лещатах між двох систем – ліберальної західної та імперської східної, у нас більше нема векторів руху…є тільки напрямки – свій або чужий.

Після урочистого мітингу відбулася панахида за загиблими, а також показовий виступ спортивного клубу “Сармат”, який дуже сподобався гостям. На завершення всі могли спробувати фірмовий куліш.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
17 − 14 =


shares
Scroll Up