5-8 травня під Броварами пройшов вишкіл молодіжної громадської організації “Моноліт”. Протягом трьох днів учасники мали змогу пройти тяжкі і тривалі випробування та навчання новим дисциплінам, не забуваючи про засвоєння вже вивченого.

В перший день вишколу молодь пройшла організаційний курс молодого бійця, подолала марш-кидок, пройшла першу частину психологічно-вольового тренінгу, вогневу підготовку, закріпили знання з базової тактичної медицини. Крім того, зайнялися інженерною підготовкою навколо бази.

На другий день учасники пройшли смугу перешкод, мали змогу поспарингуватися між собою, відпрацювали завдання із топографії та розвідки, пройшли смугу перешкод, пройшли другу частину психологічно-вольового тренінгу, а також послухали лекцію депутата КМДА та свободівця Юрія Сиротюка про політв’язнів, геополітику та національну революцію.

На останній день заходу відпрацьовувалася фізична підготовка, евакуація пораненого з поля бою, бойова тактика, проводилися спаринги, а також пройшла лекція наших друзів з просвітницької організації “Орієнтир”.

Велика подяка всім, хто допомагав у підготовці, інструкторам Ігорю Гаркавенку та побратиму Кобрі, депутату броварської райради пані Ірині, а також особлива подяка депутату київської облради Ігорю Сабію в підготовці до заходу.

 
 
 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
27 × 4 =


shares
Scroll Up