Протягом 24-26 березня молодіжна організація “Моноліт 1044” проводила вишкіл фізичної та військової підготовки для молоді Київщини. Показово, що цього разу вдалося зібрати молодь ще й з інших куточків України, таких як Чернівці, Львів, Дніпро. Також, крім самих монолітівців до вишколу долучилися представники МНК та Соколу.

В перший день вишколу учасникам було поставлено завдання форсувати болотисту місцевість, яка до того ж була частково затоплена. Загалом дистанція сягала майже 15км, і до того ж групи потрапляли в пастки, які їм готувала команда організаторів.

Вже 25-26 березня учасники перебували безпосередньо у таборі, де вивчали основи розвідки, пересування, знаходження і розпізнавання розтяжок, аеророзвідку, поводження зі зброєю, медицину та проходили смугу перешкод із елементами кросфіту. Деякі дисципліни були проведені вперше. Крім того, не обійшлося і без духовного розвитку. Бійці мали змогу послухати ідеологічні та історичні лекції, тренінг про те, як легально можна оформити на себе певні категорії вогнепальної зброї, подивитись фільму про Другу світову війну та ознайомитись із імпровізованою бібліотекою, яку безкоштовно передала організація “Орієнтир”. Більшість із цих речей теж була вперше використана.

Вишкіл відбувся за підтримки голови КОО ВО “Свобода” Ігоря Сабія. Велика подяка депутату бородянської райради Близнюковій Л., бородянському військовому комісаріату та воєнкому Бугаєнку С.В., побратимам Кобрі, Сібіряку та Варягу, СК “Сармат”,персоналам шкіл та університетів, які нас підтримали. Цього разу, був ще й присутній представник Міністерства оборони України.
“Приємно бачити, що після спаду в 2016 році, ми кількісно знову досягнули показника 2015 року, а якісно й перевершили наші попередні заходи. Ми не встигли навіть вкластися в три дні, настільки багато було підготовлено.” – відзначив побратим Морпіх.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
23 − 3 =


shares
Scroll Up