Побратими та посестри, сьогодні визначна дата для нашої організації – третя річниця з дня заснування. “Моноліт” виник на хвилі Революції Гідності та розвивався в умовах війни. Це були три важкі роки для кожного з нас. Кожен день, звичайно, полегшується підтримкою побратимів, здобутками та простим товариством однодумців. У вже такому далекому 2014 році ми не сподівалися і не планували виходити за межі трьох районів, але саме зацікавленість і довіра патріотів з інших куточків країни поступово перетворили організацію у щось масштабніше.

За ці роки ми пережили багато речей. Частина наших була, а хтось і досі є, в АТО. Минуло десятки вишколів, акції, лекцій та декілька маршів. Ми поступово розбудовуємося в тому напрямку, який окреслили ще на початку, адаптувавшись до більших мас. Звичайно, було різне, хтось нас залишав, були люди, які намагалися знищити організацію і намагаються досі, але їм це не вдасться.

Чому не вдасться? А все тому, що всі ці три роки я, заступники, керівники осередків та відділів не покладаючи рук працювали над ідеологічною базою кожного члена організації. Ми працюємо над підготовкою нової генерації українських націоналістів ХХІ століття. Взявши найкраще з традицій українського націоналізму, відсікаємо маргінальність та адаптуємо під умови інформаційно-технічного прогресу. Монолітівець не змагається за посаду, зарплату, одяг чи рух заради руху. Наше кредо – все або нічого. Монолітівець прагне до Великої України – сильної економічно, політично та соціально. Наша Україна не повинна бути хлопчиком для биття, який із простертою рукою просить шмат хліба чи джавеліна. Країна повинна бути агресивним гравцем на світовій політичній карті, при цьому мати всі можливості розвитки за рахунок побудови фінансово-спроможної та соціально захищеної нації.

Велика подяка всім членам організації, а особливо тим, хто потом і кров’ю розвиває організацію. Нарешті за три роки ми сформували потужний і єдиний Провід організації. До слова, 87% з нього мають або здобувають вищу освіту. Ми – нова еліта і разом з іншими її представниками з інших організацій, партій чи рухів повинні нарешті зробити те, за що вмирали мільйони наших предків останнє тисячоліття. Слава Нації!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
15 + 2 =


shares
Scroll Up