Три роки тому відбувся розстріл протестувальників на Інститутській. Тодішній міністр МВС Захарченко дав дозвіл на застосування вогнепальної зброї в результаті якої бійці бЄркута з АК та беркутівці/сбушники/фсбшники/мисливський клуб януковича зі снайперських гвинтівок розстріляли беззбройних громадян. Стріляли прицільно на ураження.


При штурмі Профсоюзів загинуло 14 протестувальників. Двоє з них згоріло заживо. Це:
– Клітинський Олександр Іванович – отримав вогнепальне поранення, евакуйований до Будинку профспілок, згорів заживо в результаті пожежі, спровокованого штурмом. 25 років. Безробітний. З села Чернелівци, Хмельницька область.
– Топій Володимир Петрович – отримав вогнепальне поранення, евакуйований до Будинку профспілок, згорів заживо в результаті пожежі, спровокованого штурмом. 58 років, водій. Учасник 12-ї сотні самооборони. Із Львівщини, село Рудки.

До ранку 19го було вбито 9 працівників правоохоронних органів. 20го лютого був критичний момент, коли міліція почала в повній мірі застосовувати зброю. В результаті цього захоплення Майдану силовиками було дуже близьким. Без лідерів та центру координації мітингувальники масово пішли в наступ з дерев’яними щитами на кулі силовиків. Побоявшись ще більшого опору, останні відступили. Є чимало відео, які підтверджують не зкоординовані дії бЄркута.

Небесна Сотня – символ української боротьби. Нам пощастило, що в 90х ми здобули Незалежність без жертв,але в 2014 нам довелося за це сплатити велику ціну, яку ми сплачуємо досі. Реваншисти і регіонали знову піднімають голову, чи готові українці знівеліювати подвиг Небесної Сотні?

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
26 ⁄ 13 =


shares
Scroll Up