В українському суспільстві все більше постає питання легалізації зброї. В першу чергу треба розуміти, що нам потрібна легалізація, а не вільне розповсюдження. Серед бандитів та друзів Авакова зброя це – нормальне явище, незалежно від того чи вона легальна. А враховуючи війну, ми можемо тільки гадати, як ворожка на каві, про те скільки людей мають зброю і в яких вона руках.


Скільки разів ви за життя стикалися зі зброєю чи пограбуваннями, ба навіть звичайними гопами? Я стикався лише коли мене затримували спецслужби та бійці міліцейських спецпідрозділів, а також на стрільбах. Мої ж батьки стикалися з АКСУ, яким погрожувала група недоумків, серед яких був син начальника РУВС та його друзі. Або ще приклад, коли ми проводили вишкіл у Вінниці, недалеко від нас бухали колишні беркута, які з п’яну потім кричали “бЄркут”. Звичайно, іти й пояснити хто є правий можна було б, але якби з хлопців хтось не витримав і відправив би пернатого на той світ. Тому ми зателефонували в нашу славну поліцію, де нам дали відповідь, що вони прибудуть лише в разі вчинення нападу.

Нам цікава думка наших підписників. Чи підтримуєте ви легалізацію зброї за умови, що будуть правила для отримання дозволу?

[poll id=”7″]

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
25 × 19 =


shares
Scroll Up