Три роки тому почалася активна стадія Революції Гідності. Тоді, найактивніші молоді люди, і ми в тому числі, не маючи змоги терпіти режим Януковича, пішов на Грушевського щоб показати пряму демократію у дії. Ми разом з усім Майданом та Правим Сектором чекали коли хтось зі сцени візьме на себе відповідальність і поведе нас на вирішальну акцію. Але даремно сподіватися на когось і 19 січня тому підтвердження. Саме там на Грушевського сформувалося перше керівне ядро організації.

Закони 16 січня спровокували ці події,а самі закони спровокували події під Києво-Святошинським судом та РУВС. На жаль, Майдан цілком не підтримав т, що там відбулося. Нас була мала кількість, переважно свободівці та С14, але довго тримаючи вхід до суду, ми спровокували беркут, який почав діяти ще агресивніше і в черговий раз показав cdj. антиукраїнську позицію. Руслана ж назвала нас усіх провокаторами і пожаліла “бідних” хлопчиків із беркуту.

Ми ще не знали тоді, як Грушевського змінить країну. Саме там і тоді керівництво Революції перейшло у руки народу. Вічна пам’ять тим. хто так і не повернувся з барикади живим.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
27 + 28 =


shares
Scroll Up