Минає 2016 рік і тому ми підводимо підсумки. Коротко розглянемо про організацію, Україну та світ.

Почнемо з Моноліту, для якого рік був надзвичайно плідний і водночас тяжкий. Не бачимо сенсу зараз описувати все, що відбувалося протягом року, адже ви можете просто прогорнути стрічку нашої спільноти та оцінити все самотужки. Єдине, що хочемо додати те, що ми не зупиняємося і не сходимо з нашого шляху. Ми продовжуємо виховувати правильну соціал-націоналістичну молодь для того, щоб в найближчій перспективі наші члени могли показати, що Велика Україна це – не мрія, а реальність.

Що стосується ситуації в Україні, то в нас продовжується хоч і в’яла, але війна, суспільство терпить, але радикалізується. Про це все по порядку.

Війна продовжується.
За даними бійців, волонтерів і навіть прес-центру АТО, обстріли та порушення перемир’я відбувається щодня і багаторазово. На щастя, вже нема серйозних зіткнень, як під Дебальцево, але є околиці Маріуполя, Кримське, Світлодарська дуга, Маріїнка, Авдіївська промзона, де іноді градус напруження зашкалює.

Надія вмерла останньою.
Вся країна раділа і спостерігала за поверненням Надії Савченко з полону. Але радість замінило розчарування. Звичайно, зараз всі “експерти” почали говорити, що знали про Савченко, але в п’яному маренні підігрували їй. Разом з надією на Надію нарешті вмерло сподівання на Месію, який прилетить з Плутона і зробить в Україні райські сади.

Е-декларація, корупція, проститу….
Влада вирішила боротися з корупцією старим академічним шляхом – не побороти, тоді – очоль. В черговий раз ми бачимо імітацію боротьби з корупцієї, навіть корупційна ГПУ бореться у відкриту з НАБУ. За одне місце так і не взяли ні одного депутата за неправдиві декларації. Хіба Барна Яценюка взяв. Депутати так і не змогли дотягнути до рівня слуг народу і продовжують бути свинями, що змінюють політичну орієнтацію під кожну пору року, а в дні прийому громадян приймають гарячих домініканок чи іспанок.

Армія – наша головна гордість.
Якби там не казали про зраду та перемогу, але те що армія змінюється у плані матеріальної підтримки та підготовки є фактом. Звичайно, частіше стає чути про те, що офіцери не визнають української, ледве не сепаратиських поглядів. Але що ви хотіли? Ще не один має відбутися офіцерський випуск в училищі Богуна, щоб замінити тих, кому вже прийшов час. Держава – це кров і залізо. І треба розуміти, що не залізо спинило нашого ординського ворога, а кров…кров бійців, їх матерів, волонтерів, партизан. На заміну стахановим і ленінам приходять справжні Герої.

Ротація націоналістичних партій.
До ВО “Свобода” та Правого Сектору приєднався Національний Корпус. І якщо, на жаль, ПС почав розвалюватися на ПС і неПС, на ПС і РПС, на ДІЯ і неДІЯ,то його електорат має розійтися НК і Свободі. На фоні того, що Ляшко і Яценюк почали майже передвиборчу агітацію, слід не виключати виборів на наступну осінь, а то й раніше.

Поліцейський поліцейському вовк.
Недолюстрація і некомпетентність КОРДу вилилася перестрілкою під Броварами. Некомпетентність копів в Дніпрі вилилася у двох застрелених поліцейських. Купа розбитих “Пріусів”. Перша риба не ловиться, та і друга так само. Такі реалії.

Політична криза знову сильнішає.
Ми вже звикли перебувати у постійній дестабілізації суспільно-політичного процесу. Але за іронією долі крім розчарування в Революції Гідності, як і в Помаранчевій революції, знову виникає ризик реваншу проросійських сил. Опозиційний блок і різні партії, які заграють з кремлем зараз впевнено йдуть на вершину рейтингів. Один тільки Бойко, згідно даних екзит-полів, проходить у другий тур у 3 опитуваннях з 9. Націоналізація приватбанку і скандали з 1+1, постійні “шатуни” і протести складають цілісну картинку сучасної української політики.

Світ не менш спокійний.
В США приходить до влади Трамп і для всіх є загадкою, яку зовнішню політику він буде проводити. Конфлікт в Сирії не вирішується. ІД перетворився з стада диких бджіл у вулик, і тепер лише вибірково може жалити. Старенька Європа все потопає у біженцях та толерантності. Світ знаходиться у серйозному напруженні, часи Холодної війни повертаються.
Що стосується РФ, то третій Рим продовжує гнити із середини. Карма за малазійський Боїнг зробила “важчим повітря” багато літаків РФ. А про масове отруєння глодом, він же “боярышник”, і говорити не потрібно, бо вже всі знають до чого докотилася московія.

Нас чекає цікавий і напружений 2017 рік. Що там би не трапилося, але наша мета зберегти нашу Україну. Український націоналіст має бути не проти влади, а за інтерес нації. Бо деякі готові бачити путіна на місці Порошенка, і “закидатися” глодом аби тільки не було магазинів “Рошен”. Треба з честю витримати наступний рік, контролювати владу, присікати п’яту колону, допомагати захисникам і не забувати якою ціною зараз Київ живе без бомбардувань і авіанальотів.

Щастя всім та миру!

Провід МГО “Моноліт 1044”

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
18 + 5 =


shares
Scroll Up