18 грудня у Києві пройшов вже IV з’їзд молодіжної громадської організації “Моноліт 1044”. Були присутні делегати всіх осередків та прихильники з інших областей. Крім того була присутня делагація представників інших організацій та партій.

Захід почався із вшанування хвилиною мовчання всіх борців за волю України. Далі вступним словом Голова Проводу Руслан Микула привітав усіх присутніх. Після нього до слова були запрошені гості, серед яких був герой та партизан російсько-української війни побратим Генріх, керівник Молоді Свободи Юрій Ботнар із закликом до співпраці заради спільної мети. Далі до слова було запрошено представника С14 Сергія Бондара, представника Легіону Свободи Ігоря Домбровського та народного депутата Юрія Левченка, який сказав, що завжди готовий допомогати в рамках своєї діяльності.

Після цього прозвітувалися у проробленій роботі всі керівники осередків та відділів. Приємним моментом було нагородження почесними подяками за вагомий внесок у розвиток організації, які отримало 13 членів організації та активістів, які нам допомагали протягом року.

На завершення Заступник Голови Проводу Валерій Литвиненко прочитав молитву українського націоналіста. Закінчився з’їзд виступом Руслана Микули наступними словами: “Присутні організації та рухи є останніми з Могікан, адже історія показала, що нам не можна сподіватися ні на лібералів, ні на демократів, ні на ліваків, а тільки на самих себе.”

Після з’їзду всіх чекав святковий фуршет та перегляд фільму про події в Північній Ірландії “Чорна неділя”.

 

     

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
28 × 18 =


shares
Scroll Up