%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb-15

Сьогодні поблизу Броварів внаслідок жахливої трагедії загинули 5 працівників поліції. Про це розповів Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

“Карний розшук міста Києва працював над затриманням небезпечної банди злодіїв, яка грабувала будинки киян і жителів Київської області. У цю ніч співробітники карного розшуку отримали оперативну інформацію про те, що чергове пограбування може статися у селищі Княжичі. Туди виїхала група затримання карного розшуку та спецпідрозділ КОРД. На одній з вулиць селища Княжичі, у споруджуваному приватному будинку були розміщені поліцейські-розвідники, завдання яких було стежити за ситуацією і подавати команду на затримання бандитів. В цей час у сусідньому будинку в автоматичному режимі спрацювала охоронна сигналізація. На місце прибув наряд держслужби охорони, який помітив і затримав двох поліцейських-розвідників”, – розповів радник міністра внутрішніх справ.

За його словами, група захоплення подумала, що працівників розвідки захопили злочинці і вирушили на місце. Після цього працівники ДСО та група захоплення почали перестрілку, через яку загинули 5 осіб.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
25 − 23 =


shares
Scroll Up