Ми не можемо не зреагувати на заяву Президента Ізраїлю у звинуваченні українців та бійців ОУН в причетності до голокосту. Враховуючи те, що українські дипломати позатикали язики у власні гузна, ми даємо відповідь, яка навряд дійте до вельми нешановного пана, але дійде до свідомих і критично мислячих громадян.

Цинічно і нездорово звинувачувати у злочинах Бабиного яру організацію, в якій 600 членів було розстріляно там же. Але сьогодні ми зачепимо не ОУН, а єврейське питання у контексті політики Третього Рейху. Для зручності, всі тези пронумеровані.

xirjbzw77w8

Теза 1.
Фінансування Гітлеру приходило з США та Великобританії. Гроші в Гітлера вклали і Ротшільди, які виділяли мільйони доларів на його виборчу кампанію.

Теза 2.
Гітлера фінансували євреї Німеччини та Австрії. Як не дивно, але їх вклад не менший ніж американських і британських колег. Серед них був голова Deutsche Bank Васерман і фінансист Привін. Ф.Тісен – один із перших спонсорів НСДАП. Єврей Варбург знайшов 32 млн доларів у вигляді закордонних інвестицій і був директором “ІГ Фабрен”, яка купувала паливо у американської “Транс Оіл”. Банкіри-євреї Рейнольд Геснер и Фриц Мандль не пошкодували своїх коштів для розвитку нацизму. Президент Рейхсбанку Ялмар Шахт збирав кошти для Гітлера.

Теза 3.
“Жертви” очолювали процес свого ж вбивста. Євреєм був і голова газети “Штурмовик” антисиміт і расист Юліус Штрейхер. Єврейські корені мав Й.Гебельс(пропаганда), Р.Гесс(на якого фапає багато правих, третя людина в НСДАП), Р. Лея(міністра праці). Одне з найцікавіших це те, що одним з авторів плану «Про остаточне вирішення єврейского питання» є єврей Ейхман. Винищенням євреїв і поляків у Польщі керував єврей Ханс Міхаель Франк.

Теза 4.
Саме завдяки Гітлеру з’явилася категорія з більш 150 «почесних арійців», до якої увійшли в основному великі єврейські промисловці Німеччини та Австрії. Вони користувалися посадами, привілеями та виконували особисті доручення вождя. Нацисти, як і євреї, ділили євреїв на багатих і всіх інших. Гіммлер обмінював родичів іменитих євреїв на бензин та автомобілі.

Таким чином, через 70 років після закінчення Другої світової війни, ми бачимо як ЗМІ та історики ігнорують єврейські витоки фінансування НСДАП. Ігнорують і те, що євреї особисто приймали участь у винищенні полонених, в тому числі євреїв. До речі, про те що в концтаборах не тільки євреї були, вони теж не дуже згадують. Про те, як провокували Німеччину і Гітлера на конфлікт я взагалі мовчу. Після війни всю вину за свої справи вони поклали на німецький народ, зараз ще мають наглість накласти і на український. Цікаво, що німців як націю євреї по суті знищили, адже те населення, що зараз в Німеччині є продуктом асиміляції.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
12 + 1 =


shares
Scroll Up