Цими днями, 25-28 серпня у лісах повстанської слави біля села Мигалки відбувся вишкіл МГО “Моноліт 1044”. Цього разу, на вишколі найбільше уваги приділялося тактичній медицині, фізичній підготовці та топографії. На тактичній медицині учасники вишколу змогли попрактикувати на собі та побратимах накладання джугутів, пов’язок, а на спеціальному маникені ще й легеневу наклейку, катетор та назофарингіальну трубку. В жорстких умовах ці навички доводилося відпрацьовувати на умовно поранених.

Фізична підготовка відбувалася у вигляді марш-кидка, спеціальних силових вправ та смузі перешкод з елекментами кросфіту. Топографія відбувалася в умовах лісу та наявності спеціальних карт. Новеньких учасників перевіряли на навики володіння тактикою. Крім того, кожного дня були лекції з ідеології та правильним володінням різною зброєю, яка зустрічається в АТО.

Особлива подяка за допомогу в організації вишколу побратимам Максиму, Кулішу, Олегу та голові київської обласної організації ВО “Свобода” Ігорю Сабію.
1 2 3 4mJ-H_lcZ8pI  xXGhGH4dIIg

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
2 × 11 =


shares
Scroll Up