2 липня у селищі Іванків на Київщині МГО “Моноліт” спільно з Київським обласним осередком ВО “Свобода” провели показові виступи та смолоскипний марш на честь Героїв. Героїв минувшого та сьогодення.

Спочатку на центральній площі відбулися показові виступи Броварського осередку “Моноліту”, які привернули увагу багатьох місцевих жителів, в тому числі полісменів, які контролювали порядок. Після цього між Іванківським та Броварським осередками продовжилися змагання з кросфіту – перетягування авто та біг з вагою. Продовжилася програма заходу футбольним матчем, в якому перемогу здобула збірна “Моноліту” над своїми Іванківськими побратимами з рахунком 3:0.

Близько 21 години на центральну площу почали знову збиратися люди. Колона, яка складалася не тільки з членів організації та місцевих жителів, а й з Героїв російсько-української війни вишикувалася і перед початком ходи побратим з батальйону “Січ” Арні відкрив мітинг. До слова було запрошено Голову Іванківської районної організації ВГО “Свобода” Олега Берегового та Керівника ВО “Всеукраїнська організація Учасників бойових дій” Миколу Станіславського. Після них, до слова запросили Провідника МГО “Моноліт 1044” Руслана Микулу.

“Попередні покоління створили для нас Україну, але ніхто не створив українця. Наша мета зробити це. Ми, покоління Незалежності, маємо створити Велику Україну. Країну, за яку буде не соромно, якою можна пишатися. Країна яка буде успішною як в середині так і ззовні. Заявляти про те, що ми чергове підгрунтя для боротьби наступним поколінням можуть казати лише політичні імпотенти. Ми – це ті, які повинні всіма силами досягнути того, чого прагнули мільйони поколінь українців до нас” – заявив керівник “Моноліту”.

Смолоскипна хода пройшла вулицями селища і закінчилася біля могили 18-річного бійця “Карпатської Січі” Олега Габорака, який загинув на війні з окупантом. Бійці батальйону імені Кульчицького поклали вінок і вшанували хвилиною мовчання всіх бійців, які загинули за волю та соборність України.

Фотозвіт:

21 22 23 24 25 26 31 32 33 44 210 211

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
25 × 16 =


shares
Scroll Up