З 29 червня по 3 липня пройшов загальний вишкіл організації, який тривав у декілька етапів. На першому етапі проводилися будівельно-ремонтні роботи для облаштування нового табору. Два дні учасники вишколу мали змогу пройти підготовку з тактики, фізичної витривалості, веденню допитів, ножового бою, спортивного орієнтування, подолання смуги перешкод та лекції з військової медицини, виявлення диверсантів серед місцевого населення та поводження зі зброєю. Хлопці з Іванківського осередку “Моноліт” пройшли складне КМБ, на якому продемонстрували витримку та мужність.

Лекторами цього разу був Голова Київського обласного осередку ВО “Свобода” Ігор Сабій, бойовий медик батальйону ім.Кульчицького побратим Сват та бійці АТО Арні, Мар’ян та Свят. Крім того, під час вишколу відбулися показові виступи Броварського осередку “Моноліт” в центрі смт Іванків та змагання між осередками, де перемогу здобули представники Київсього осередку “Моноліт”. Завершилися заходи смолоскипним маршем від центру селища до могили Героя російсько-української війни Олега Габорака.

Особлива подяка Голові осередку “Моноліт” в Іванківському районі Богдану, Голові районного осередку ВО “Свобода” Олегу Береговому за допомогу у підготовці до вишколу. А також інструкторам із С14 Мар’яну та Святу, ВГО “Всеукраїньське об’єднання учасників бойових дій” Свату, Генріху та Шервуду, побратиму Максиму та бійцю батальйону Січ побратиму Арні.

Фотозвіт:

21345678

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
26 ⁄ 13 =


shares
Scroll Up