Сьогодні активісти МГО “Моноліт”, ВГО “Сокіл”, ЦК Азов, ВО Свобода, Правий Сектор та Тризуб ім.С.Бандери долучилися до громадських слухань в місті Яготин з приводу створення притулку для біженців із Сирії. Разом з громадою, всі дійшли висновку, що сирійці не потрібні місті та Україні, адже ми маємо внутрішніх переселенців з Донбасу, яким держава не може дати раду. Крім того, серед гостей був громадянин Швеції, який розповів на власному досвіді, що робиться в містах заповненими сирійцями, а саме пограбування, вбивства та зґвалтування.

Представниця міграційної служби впевнено намагалася переконати, що сирійські біженці принесуть рай, процвітання та безкоштовний wi-fi, але цим їй не вдалося переконати громаду і дана особа почала тікати з охороною. Під час втечі вона встигла дати інтерв’ю, на якому заявила, що вона не переконалася в тому що громада проти біженців, і отримала два яйця, які прилетіли з натовпу.

Ми засуджуємо рішення міграційної служби про заселення сирійцями міста та заявляємо в некомпетентності працівниці даної служби, яка не може тверезо оцінити ситуацію і намагається переломати рішення громади і нігелює демократичними цінностями.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
14 + 20 =


shares
Scroll Up