Вчорашня хода-тризна за Макаром Колесніковим викликала чималий резонанс, адже місцева влада не очікуючи, що прийде така кількість людей, не відправила автобуси з правоохоронцями на місце завчасно. Більше того, зрозумівши масштаби ходи, їх відразу було відправлено до СІЗО, але не встигнувши перегнати колону, 3 автобуси їхали просто вслід.

Серед учасників були громадські активісти, адвокати та небайдужі громадяни. Ще перед ходою голова Київського осередку МГО “Моноліт” друг Гуара наголосив, що висновки експертів з приводу смерті побратима міняються щодня і в цьому можна вбачити, що від суспільства щось приховують.

Безпосередньо під самим СІЗО почався мітинг на якому голова організації Білий Молот друг Владислав Горанін заявив, що ми не маємо право пробачити його смерть і повинні зробити так, щоб винні відповіли, ким би вони не були. Потім голова МГО “Моноліт” зазначив, що вчора вбили Макара, сьогодні можуть розправитися з тими, хто в СІЗО, а завтра з кожним із нас. Рідна сестра Макара Колеснікова зі сльозами на очах подякувала тим активістам, що прийшли вшанувати пам’ять патріота, який більше всього мріяв про квітучу Україну, про щасливих дітей, які не будуть знати, що таке наркомафія.

1918334_214601778877773_441024393920436889_n

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
27 × 20 =


shares
Scroll Up