Прес-центр МГО “Моноліт” підводить підсумку року, який минає. Чим нам запам’ятався цей рік та які висновки ми зробили з них.

1. Росія не виграла
Незважаючи на те, що гібридну війну наш ворог виграє і квазі-республіки досі інсують, але загроза повної окупації України виглядає примарною. Адже ще два роки тому стан армії був настільки плачевним, що весь лівий берег Дніпра можна було взяти одним наскоком. Зараз таке вже не пройде.

2. Від люстрації до кастрації
Стало зрозуміло, що люстрація не дієва в плані покарання. А якщо вона ще й очолювана тими, кого потрібно люструвати, то результат прямує до нуля. Досить навести приклади тих, хто оформив собі УБД навіть там не побувавши.

3. Псевдо-поліція
Після фурору, який викликала оновлена київська поліція, почали перетворювати всю міліцію в поліцію, переатестацію не пройшли тільки такі “самородки”, які б в тестах де немає правильної відповіді, відповіли б неправильно. Натомість обличчя всі ті самі.

4. Кількість політв’язнів збільшується
На жаль, теперішня влада саджає більше патріотів, ніж влада минула. При чому, що вішають всіх і все, ще й Гонгадзе з Гетьманом повісять на когось… Скандальні затримання членів ПС, Моноліту, Соколу, С14 та інших організацій. Схоже хтось так висновків не зробив у 2014 році…

5. Чергові виборчі граблі
Знову народ не вибирає тих, хто готовий працювати на її благо. Знову в тренді кандидати з гаманцем, підкупи виборців грошима та гречкою. В той же час замість нових сил ми бачимо суцільні ребрендинги. У ПР взагалі на декілька сил це відбулося. Ще обіцяє модернізацію “наша куля-в-лоба” своєї сили, яка за рік дерибану з 30% підтримки зберегла лише 1%.

6. Нам маяк уже не світить
Активісти блокади Криму довели, що владі все одно на Крим і на його хителів, більше того, що на Банковій раді втраті. Адже щоб поборотися за Крим і відповісти на анексію не було не зроблено нічого.

7. До Європи повземо рачки
Безвізові режими та гучні недочленства, які нам подарував цей рік насправді не віщують членства реального. І аналізуючи ситуацію в самому ЄС постає питання чи варто нам туди встрявати. Ну і нагадаю, що з конфліктами, корупцією і боргами нас там бачити не захочуть. Ну а Сеня і компанія будуть годувати обіцянками нас ще довго.

8. Реванш проросійських сил
Аналізуючи соціально-економічні умови, безробіття та політичну руїну, яку створив уряд камікадзе-казнокрадів бачимо ріст підтримки лівих сил та відростків партії регіонів. Чи не зіграє це знову злий жарт як після Помаранчевої революції, покаже час.

9. Суспільство ще терпить, але не довго
Друга половина року відзначилася ростом протестних настроїв серед громадян. Звичайно вони малочисельні в порівнянні з Майданом, але війна перестала бути сильно стримуючим фактором.

10. Ніхто не знає, що буде далі
2015й став черговим роком великого переламного періоду. Ми свідки того, як твориться історія нової епохи, але який результат і чим закінчиться наша боротьба нікому не відомо. Надіємося на краще і не опускаємо руки!

9999

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
10 ⁄ 2 =


shares
Scroll Up