МГО “МОНОЛІТ” – це громадсько-політична діяльність.

Ми займаємо активну громадську позицію. За два роки ми встигли дізнатися про багато різних волонтерських чи громадських організацій, діяльність яких зводиться лише до заробітку чи праці на імідж конкретної особи або групи чиновників. Такі “рухи” ніколи не скажуть нічого проти корупціїї, підвищення цін чи свавілля правоохоронних органів.

Більша частина організації приймала активну участь на Майдані. Ми були і на першому розгоні Майдану, і під Києво-Святошинським судом, і на Грушевського в колоні ПС. Різні осередки регулярно проводять заходи в честь Небесної Сотні, Голодомору, а також акції соціальної реакції.

Ми підтримуємо політв’язнів. Ходимо в суди та на марші їх підтримки. Організовуємо заходи в підтримку бійців АТО та долучаємося до співпраці з іншими організаціями. На місцевих виборах 2015 року 4 члена організації балатувалися в обласні, районні чи селищні ради. Вже в листопаді 2015 року починає діяти політичний блок організації, який ставить на меті ідеологічну та політичну підготовку в форматі лекцій та практики в органах самоврядування.

3

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
28 ⁄ 14 =


shares
Scroll Up