Можна довго говорити, що означає сьогоднішня дата та які висновки ми маємо зробити. Буду говорити просто фактами.

У мене на районі всі будівлі виключно 5-поверхові. Я подивився на будинок напроти мого: там горіла одна свічка, потім подивився на будинок з іншої сторони, довго шукав та знайшов, все ж, одну свічку. Коли виходив у магазин, у моєму будинку горіла лише один вогник – це було моє вікно. Подумаєш, совковий район, у місті має бути краще. Поїхав у місто. На кілька будинків по 1 свічці (9-поверхівки). У цетрі взагалі лише в одному будинку, але 2 свічки і в сусідніх квартирах. У місті проживає більше ніж 200тис людей.

W8xaXGHY7UU

В 32-33 у кожного етнічного наддніпрянця хтось помер в сім’ї. Можна сказати, що то далекий родич, але, якби моя прабабка у 33 не втікла з Київщини на Донбас, вам би не довелось читати цю статтю.

Наш народ, у більшості, не вміє і не хоче берегти пам’ять.
Іноді мені здається, що ви заслужили Януковича, Порошенка та інших кадрів, ви заслужили, щоб о вас витирали ноги. Але я відразу жену такі думки геть.

На фото Львів, в якому в 33-му голоду не було..

#диванний_експерт88

 

One thought to “Погляд на Голодомор”

  • Раміт Кірч

    Стаття актуальна у наш час автор висвітлює дійсно ставлення нашого народу до цієіі трагедіі ім’я якоіі голодомор дійсно невже так важко запалити свічку та вшанувати пам’ять полеглих ця байдужість немає виправдання народ якій не хоче знати своєіі історіі цей народ не має майбутнього отож робіть висновки

    Відповіcти

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
20 × 11 =


shares
Scroll Up