Традиційно в останню суботу листопада в Україні вшановують День пам`яті жертв Голодоморів. Сьогодні вже 82 річниця тих страшних подій, котрі забрали із собою тисячі українців.

Голодомор – це безпрецедентний злочин у світовій історії, бо штучний голод був спрямований не лише на фізичне знищення українців. Комуністичний режим прагнув знищити саме українство. Позбавити українську націю її волелюбного духу, ідентичності, зламати хребет. Поставити на коліна, стерти генетичну пам`ять народу, викорінити навіть думки про свободу та власну державу. Як писав С. Тельнюк: «Цей народ силою, брехнею, голодом, демагогією та репресіями примушували повірити в те, що над ними яскраво сяє сталінське сонце». Сонечко світить, весна іде.

 

HyyRYvy_Trc
Весна 33 року – колгоспи сіють, люди мруть від голоду… Мільйон загиблих. Десятки мільйонів ненароджених. Понівечені людські долі. Виснажена душа українського народу. Немислимий масштаб цієї Трагедії. Ім`я їй – Голодомор. Суть її – геноцид.

«Це арифметика звірства – тисячі жертв сьогодні для забезпечення щастя тисяч ненароджених завтра» – Віктор Кравченко, автор книги «Я обрав свободу».

Запали свічку – згадай замордованих. І нехай ми завжди пам`ятимемо про ці події, щоб більше ніколи не допустити такого на нішй землі.

 

One thought to “ГОЛОДОМОР 32-33. АРИФМЕТИКА ЗВІРСТВА”

  • Раміт Кірч

    За вдання наших поколінь пам’ятати про ці подіі та недопустити ііх ніколи на нашій землі

    Відповіcти

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
20 × 6 =


shares
Scroll Up