Про побратимів

Українська нація має унікальну здатність колективно відчувати. Ми близько сприймаємо образу іншого. Особисто мені регіонали нічого поганого не робили, прийнанні прямо, але я відчував злість на них і шукав справедливості в боротьбі, як і тисячі інших українців. Особисто на мене кацапи не нападали, але сотні українців пішли добровольцями на війну, бо хотіли помсти за побратимів з Донбасу.

zkhR1Wx-CTY

Кажуть, у нас є така жилка, такий собі хохлоовоч, який живе за принципом “моя хата з краю”. Мені здається, в нас є, навпаки, інша жилка: повстанець. Я був на багатьох вишколах різних організацій та формувань, і я ніколи не зустрічав поганих людей. Були ті, що дратували мене, були такі, яким хотілося прописати в табло, але, йшовши у бій, я був готовий віддати за них життя. Ми разом з ними мріяли про сильну насправді незалежну Україну. Це різні люди з різних кутків Украіни, і це не галичани та волиняки, це хлопці з Миколаїва, Донбасу, Запоріжжя, Чернігова, Харкова. Вони виховувалися у іншому середовищі, але мислять так, як я.

Отже це не середовище впливає на людей, такі люди були і будуть завжди. Вони йшли в гайдамаки, вони були повстанцями 1918-1920-х років, вони йшли в УПА та інші антибільшовицькі формування, вони були деседентами у повоєнний час. Скільки їх не зсилали, скільки не вбивали, скільки не паплюжили їхні імена – вони завжди будуть. Ви можете сказати, що це люди, які продовжують справу своїх батьків та дідів. Але їх роками винищували і я не зустрічав нащадків холодноярців чи вояків УНР, зате у мене та моїх побратимів діди були в ЧА, як так вийшло, що зараз ми націоналісти?

Мої побратими повсюди, вони боряться проти несправедливості на місцях, вони воюють проти зовнішнього ворога на сході. З багатьма із них я ще не знайомий, але ми відчуваємо як правильно треба робити, тому, не сьогодні, але вже завтра, все буде по-нашому.
Треба запам’ятати одне: коли ми всі відчуваємо, що так правильно, потрібно це робити. І не слухати нікого, бо лише ми – український народ – думаємо про наші інтереси.

#диванний_експерт88

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
30 − 14 =


shares
Scroll Up