В часи коли війна з агресором переросла в стан затяжної війни деякі провладні елементи вирішили “підкосити” патріотів та АТОшників, поставивши їх на місце, показавши, що реванш контрреволюції відбувся. Спочатку міліція влаштувала провокацію з Правим Сектором в Мукачево, потім 30 серпня була спроба заробити зірочки на нашій організації, а вже 31 серпня система взялася за побратимів з ВГО “Сокіл”. Була влаштована провокація, в результаті якої загинули охоронці будівлі Верховної Ради(саме охоронці). Натомість, через одну гранату яка вбила 3 охоронців і ще більше 120 покалічила, почалися політичні переслідування членів ВГО “Сокіл”.

вівів


Зараз в ІТТ сидять не тільки ті що наче б то великою масою кидали одну гранату,а й ті що були на місці події і просто мали символіку даної організації. Переслідування не за правопорушення, а за принадлежність до певної організації в усьому світі називається політичне переслідування. Серед затриманих є неповнолітні. Проводяться обшуку у членів організації, а бійці “Соколу”, які поруч з Монолітівцями тримають передову відчувають тиск і бояться політичних розправ на ротації.

Ми засуджуємо дії правоохоронних органів. Ми засуджуємо Нацгвардію, яка перетворюється у колишні внутрішні війська золотого батона та майже пенітенціарну службу. МГО “Моноліт 1044” однозначно підтримує побратимів з ВГО “Сокіл” та закликає до консолідації інші патріотичні та націоналістичні рухи.

#Сокіл #Карпатська_Січ #Моноліт

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
30 − 22 =


shares
Scroll Up