Щоб стати націоналістом, не достатньо просто любити Україну. Для цього потрібно важко працювати над собою кожен день, ламати себе, постійно ставити планку свої вимог вище та вище. Ти не потрібен нації слабкий, п’яний та з сигаретою. Вона тебе прийме лише сильним, серйозним, розумним та готовим на високі чини. Це важкий шлях, в кінці якого, ти не отримаєш нічого приємного. Після того як заявиш, що ти націоналіст, тебе чекають лише обов’язки, лише постійні випробування сили та духу.

1

Воно тобі треба? Легше жити дрібним матеріальним життям, не маючи на думці нічого високого, жити в своє задоволення, якось працювати, якось знайти місце в цьому суспільстві. Але хіба це життя? Хіба ти чимось будеш відрізнятися від сірої маси? Твої нащадки забудуть тебе через пару поколінь, всі твої вчинки та здобутки розсіються без сліду, і ніхто не зможе дати відповідь на питання чи існував ти насправді. Нація кличе до себе лише найкращих, лише тих, хто готовий пожертвувати усім заради ідеї, плюнути на власне его заради колективного інтересу – твоєї Нації.

Тебе не стане, твоїм ім’ям наврядчи назвуть вулицю, тобі точно не поставлять пам’ятник. Хто був і за що боровся? Але через роки до твоєї могили прийде юнак і попросить дати йому сили на високий чин, колись, той хто прийде тобі на зміну, читаючи молитву націоналіста та згадуючи тисячі невідомих героїв Нації, згадає і про тебе. Чи вартий ти такого життя?

Автор – ‪#‎диванний_експерт88‬

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
18 × 10 =


shares
Scroll Up