Про Моноліт

Оскільки часто народ запитує про нас, тому ми вирішили більше розповісти про організацію. МГО “Моноліт” є незалежною націоналістичною організацією, яка ставить на меті виховання нового покоління націоналістів, військову та ідеологічну підготовку членів організації, проведення різних культурних та волонтерських акцій.

43 251

 

 

 

 

 

 

 

На нашу думку не стадо олігархів-пристосуванців приведе Україну до високого рівня розвитку, а національна еліта, яка своєю самопожертвою і відданістю змінить ситуацію на краще. Але біда в тому, що 23 роки держава не займалася цим, і спроба теперішньої влади зайнятися поки виглядає малоуспішно. Національна еліта – це не якась партія, організація, це кращі сини нації, які об’єднуються заради спільної мети. Саме тому ми співпрацюємо з іншими організаціями, партіями та простими активістами.

 1. МГО “МОНОЛІТ” – це вишколи.
  Одне з головних завдань організації це – національно-патріотичне виховання. І ми досить серйозно ставимося до цієї мети. Навіть занадто. З початку створення організації було проведено декілька десятків вишколів та сотні тренувань у різних осередках. Наша мета – підготувати сильного та розумного патріота.
  На вишколах члени організації та всі бажаючі мають змогу пройти курси військової тактики, маскування, штурмового альпінізму, рукопашного та ножевого бою, виживання, медицини та ідеологічної підготовки. Серед тих, хто вишколювався з нами близько двох десятків були чи є в зоні АТО, серед них половина є членами організації.
 2. МГО “МОНОЛІТ” – це побратимство.
  Річ, яка характерною для націоналістів. Саме вона дозволяє нам, як меншості, не піддатися на гру більшості. В нашій організації можна відчути плече побратима, яке підтримає і не дасть впасти. Одне з головних наших принципів – один за всіх та всі за одного, адже ми єдиний організм, де кожен працює у своєму органі на благо всього тіла.
  Ми підтримуємо побратимів з інших організацій та рухів, підтримуємо АТОшників. Завжди чекаючи анонсу від Семенченка, ходили до АП з вимогою підтримки добровольчих батальйонів. Збираємо кошти на волонтерство, здаємо кров бійцям та тих, хто цього потребує. Підтримка – це те, що тобі дасть організації. Це побратими, які стоятимуть за твоєю спиною. Честь та вірність – наш девіз!
 3. МГО “МОНОЛІТ” – це волонтерство.
  Активно волонтерством організація почала займатися з січня 2015 року. Тоді ми в основному допомагали бійцям, які належали організації та тим, хто проходив з нами пліч-о-пліч випробування на вишколах. Спочатку це було у відповідальності Проводу. Згодом було створено волонтерський відділ, який очолила посестра Мавка. Всі повноваження було передано її відділу.
  За час функціонування ми змогли передати в АТО речей на загальну суму більше 100 тис гривень. В основному це теплі речі, форма, екіпірування, тепловізор, аптечки та дитячі малюнки. Допомога надавалася нашим бійцям та підрозділам, які її потребували.
 4. МГО “МОНОЛІТ” – це громадсько-політична діяльність.
  Ми займаємо активну громадську позицію. За два роки ми встигли дізнатися про багато різних волонтерських чи громадських організацій, діяльність яких зводиться лише до заробітку чи праці на імідж конкретної особи або групи чиновників. Такі “рухи” ніколи не скажуть нічого проти корупціїї, підвищення цін чи свавілля правоохоронних органів.
  Більша частина організації приймала активну участь на Майдані. Ми були і на першому розгоні Майдану, і під Києво-Святошинським судом, і на Грушевського в колоні ПС. Різні осередки регулярно проводять заходи в честь Небесної Сотні, Голодомору, а також акції соціальної реакції.
  Ми підтримуємо політв’язнів. Ходимо в суди та на марші їх підтримки. Організовуємо заходи в підтримку бійців АТО та долучаємося до співпраці з іншими організаціями. На місцевих виборах 2015 року 4 члена організації балатувалися в обласні, районні чи селищні ради. Вже в листопаді 2015 року починає діяти політичний блок організації, який ставить на меті ідеологічну та політичну підготовку в форматі лекцій та практики в органах самоврядування.
 5. МГО “МОНОЛІТ” – це спільне дозвілля.
  Організація завжди піклується про дозвілля наших членів. Ми влаштовуємо виїзди в різні місця, такі як Бандерштат, Крути, Холодний Яр та інші. Разом святкуємо державні свята та дні народження. Тримаємося поруч коли хтось потрапляє в біду чи йому потрібна допомога. Побратимство не на словах, а на справі.
  Крім того, ми організовуємо тренування та долучаємося до спортивних та культурних заходів. Надалі в нас ще багато різних проектів, але про це все згодом.

Честь та Вірність – це кодекс організації, який має дотримуватися кожен. Моноліт дає можливість кожному реалізовувати свої ідеї. Ми раді бачити в своїх рядах, націоналістів та патріотів, які не знають де реалізувати себе, адже Моноліт – це шанс це зробити. За рік ми змогли добитися більше ніж планували під час заснування і зупинятися не плануємо. Вперед, до перемоги нації!

╨░╨│╤Ц╤В

Scroll Up